Drobečková navigace

Úvod > Články

Články


Vrtané studny na klíč

Mít vodu je naprosto zásadní. Nezávislost na veřejných zdrojích vám zajistí vrtaná studna. Pokud si ji necháte zhotovit na klíč, z kohoutků vám poteče vlastní kvalitní voda už za několik měsíců. Co realizace vrtané studny obnáší?

Více

Publikováno 31. 8. 2022 12:59

Povolení na vrtanou studnu

Vrtané studny jsou při nedostatku povrchové vody a při cenách vody z veřejných zdrojů stále žádanější. Domácnostem zajistí nezávislost a přísun kvalitní pitné vody. Před každým vrtáním je nutné vyřídit několik dokumentů a povolení. Co všechno k vrtání studny potřebujete a na co si dát pozor?

Více

Publikováno 31. 8. 2022 12:56

Rychlost realizace

S nedostatkem pitné vody roste zájem o vlastní vrtané studny. Pokud se spojíte s profesionály, může vám z kohoutků téct kvalitní voda už za několik měsíců. Co obnáší realizace vrtané studny? A kolik času zaberou jednotlivé kroky?

Více

Publikováno 31. 8. 2022 12:54

Konstrukce studny (obsyp, pažení, jílování)

Aby vrtaná studna zásobovala vaši domácnost kvalitní vodou, je důležité ji správně zrealizovat a použít prvotřídní materiály. Důležitý je například obsyp praným kačírkem, správné pažení nebo dostatečné jílování. Podívejte se, jak se vrtané studny dělají a co vše rozhoduje o kvalitě vody.

Více

Publikováno 31. 8. 2022 12:52