Artemia s.r.o.

Nepřehlédněte

Akce 50 % sleva

Artemia s.r.o. Vám pokryje 50 % nového správního poplatku za vyřízení stavebního povolení.

Více informací

Drobečková navigace

Úvod > Články

Články


Akce 50% sleva

Od 1. července 2024 vstoupí v platnost nové nařízení týkající se výše správních poplatků za vyřízení stavebního povolení. Úřady budou za vyřízení stavebního povolení pro vrtanou studnu účtovat správní poplatek ve výši 10 000 Kč.

Více

Publikováno 28. 5. 2024 11:50

Vrtané studny na klíč

Mít vodu je naprosto zásadní. Nezávislost na veřejných zdrojích vám zajistí vrtaná studna. Pokud si ji necháte zhotovit na klíč, z kohoutků vám poteče vlastní kvalitní voda už za několik měsíců. Co realizace vrtané studny obnáší?

Více

Publikováno 31. 8. 2022 12:59

Povolení na vrtanou studnu

Vrtané studny jsou při nedostatku povrchové vody a při cenách vody z veřejných zdrojů stále žádanější. Domácnostem zajistí nezávislost a přísun kvalitní pitné vody. Před každým vrtáním je nutné vyřídit několik dokumentů a povolení. Co všechno k vrtání studny potřebujete a na co si dát pozor?

Více

Publikováno 31. 8. 2022 12:56

Rychlost realizace

S nedostatkem pitné vody roste zájem o vlastní vrtané studny. Pokud se spojíte s profesionály, může vám z kohoutků téct kvalitní voda už za několik měsíců. Co obnáší realizace vrtané studny? A kolik času zaberou jednotlivé kroky?

Více

Publikováno 31. 8. 2022 12:54

Konstrukce studny (obsyp, pažení, jílování)

Aby vrtaná studna zásobovala vaši domácnost kvalitní vodou, je důležité ji správně zrealizovat a použít prvotřídní materiály. Důležitý je například obsyp praným kačírkem, správné pažení nebo dostatečné jílování. Podívejte se, jak se vrtané studny dělají a co vše rozhoduje o kvalitě vody.

Více

Publikováno 31. 8. 2022 12:52