Drobečková navigace

Úvod > Vrtané studny > Čerpadla do studny

Čerpadla do studny

Studny osazujeme kvalitními čerpadly. Po vyvrtání vám naistalujeme technologii, kterou vybereme pečlivě a s ohledem na vaše potřeby. Naše čerpadla do studny mají dlouhou životnost, vysokou efektivitu a jsou spolehlivá. Čerpejte vodu pomocí prověřených technologií.

Ponorná čerpadla na míru

Naše ponorná čerpadla jsou vždy navržená na míru. Zohledňují hloubku a vydatnost zdroje a vrtané studny. Společně s vámi je vybíráme na základě objemu čerpané vody a frekvenci odběru, který se liší podle spotřeby domácností nebo firem.

Instalace čerpadelČerpadlo do vrtu - Grundfos SQE

Studně realizujeme na klíč. To znamená, že kromě samotného projektu a vrtu instalujeme i ponorné čerpadlo. Doporučíme vám to nejlepší. Spolupracujeme především s ověřenými a renomovanými značkami, jako je Grundfoss a Calpeda.

Čerpadla pro firmy i domácnosti

V nabídce máme ponorná čerpadla pro domácnosti i velkoodběratele. Vybere si u nás každý. Vždy záleží na konkrétních požadavcích, jako je plánovaná spotřeba, hloubka a nebo vydatnost vrtu.

Jak vybrat čerpadlo do studny?

Čerpadlo do studny vám doporučíme podle parametrů vrtu i vašich potřeb. Při volbě rozhodují následující kritéria:

  • hloubky vrtu,

  • vydatnosti vrtané studny,

  • sloupce vodní hladiny,

  • skladba podloží (pevné skalnaté nebo jílovito-písčité),

  • vnitřní konstrukci vrtu (úroveň přítoků a perforací)

  • a další specifické požadavky zákazníka.

Potřebujete kvalitní, účinné a efektivní čerpadlo do studny? Nebo hledáte firmu, která vám vybuduje studnu na míru? Kontaktujte nás, rádi vám se vším pomůžeme.

Kontaktní formulář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů