Artemia s.r.o.

Nepřehlédněte

Žádný článek k zobrazení.

Drobečková navigace

Úvod > Vrtané studny > Čerpadla do studny

Čerpadla do studny

Studny osazujeme kvalitními čerpadly. Po vyvrtání vám naistalujeme technologii, kterou vybereme pečlivě a s ohledem na vaše potřeby. Naše čerpadla do studny mají dlouhou životnost, vysokou efektivitu a jsou spolehlivá. Čerpejte vodu pomocí prověřených technologií.

Ponorná čerpadla na míru

Naše ponorná čerpadla jsou vždy navržená na míru. Zohledňují hloubku a vydatnost zdroje a vrtané studny. Společně s vámi je vybíráme na základě objemu čerpané vody a frekvenci odběru, který se liší podle spotřeby domácností nebo firem.

Instalace čerpadelČerpadlo do vrtu - Grundfos SQE

Studně realizujeme na klíč. To znamená, že kromě samotného projektu a vrtu instalujeme i ponorné čerpadlo. Doporučíme vám to nejlepší. Spolupracujeme především s ověřenými a renomovanými značkami, jako je Grundfoss a Calpeda.

Čerpadla pro firmy i domácnosti

V nabídce máme ponorná čerpadla pro domácnosti i velkoodběratele. Vybere si u nás každý. Vždy záleží na konkrétních požadavcích, jako je plánovaná spotřeba, hloubka a nebo vydatnost vrtu.

Nezávazná poptávka Fotogalerie

Jak vybrat čerpadlo do studny?

Čerpadlo do studny vám doporučíme podle parametrů vrtu i vašich potřeb. Při volbě rozhodují následující kritéria:

  • hloubky vrtu,

  • vydatnosti vrtané studny,

  • sloupce vodní hladiny,

  • skladba podloží (pevné skalnaté nebo jílovito-písčité),

  • vnitřní konstrukci vrtu (úroveň přítoků a perforací)

  • a další specifické požadavky zákazníka.

Potřebujete kvalitní, účinné a efektivní čerpadlo do studny? Nebo hledáte firmu, která vám vybuduje studnu na míru? Kontaktujte nás, rádi vám se vším pomůžeme.

Kontaktní formulář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů