Artemia s.r.o.
Drobečková navigace

Úvod > Vrtané studny > Obtížně vrtané podloží

Obtížně vrtané podloží

Vrtáme i podloží, která jsou náročná. Využíváme při tom naše zkušenosti, technologie a stroje. Obraťte se na nás – rádi pro vás zrealizujeme projekt i v obtížně vrtatelném podloží.

Vrty v náročných podmínkáchVrtání studni 273/254  – celková hloubka 100m – ocelové pažení 273 mm cekem 50m.

K obtížně vrtatelným podložím patří například písky nebo štěrky, které při vrtání nedrží stěnu vrtu a vyžadují stálé kontinuální propažení vrtu ocelovou pažnicí. V takovém případě se vrtá a zároveň se propažuje. Tento postup vyžaduje sofistikované vybavení, kvalitní vrtnou soupravu a erudovanou vrtnou osádku. Takové kapacity má naše firma k dispozici.

Technika pro obtížně vrtaná podloží

V případě náročných podmínek nasazujeme vyspělou vrtnou soupravu vybavenou dvojitou hlavou. Jedna hlava slouží k vrtání a druhá ke kontinuálnímu propažení. Při takové realizaci jsou zvýšené nároky na prostor..

Požadavky na terén a okolí

Při vrtání náročných podloží narůstají nároky na příjezdovou cestu, protože technika na převoz strojů je rozměrnější – vrtné soupravy váží mezi 10 až 14 tunami. Zároveň je vhodný přístup nákladního vozidla až k místu vrtání. Na všem se pochopitelně dopředu domluvíme a naši odborníci se vším pomohou.

Proč vrtat obtížná podloží s námi?

Do vrtání v obtížných podložích se pouštíme pouze s vyspělou technikou. Zapojujeme kvalitní vybavení, vzdělanou a zkušenou osádku i naše know-how. Pro úspěšnou realizaci projektu je důležité zvolit vhodný pracovní postup. Motivací je pro nás perfektně odvedená práce.

Prvním krokem k realizaci vrtu v obtížně vrtatelném podložím je konzultace. Neváhejte nám napsat nebo zavolat, rádi s vámi vše prodiskutujeme.

Kontaktní formulář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů