Artemia s.r.o.

Nepřehlédněte

Žádný článek k zobrazení.

Drobečková navigace

Úvod > Stará struktura - nemazat > Instalace čerpací techniky

Instalace čerpací techniky

 

Za svoji sedmnáctiletou existenci společnost Artemia realizovala tisíce zakázek na instalaci čerpací techniky do vrtaných studní. Odborná instalace a zejména pak technické řešení je důležitým faktorem pro bezporuchový a dlouhodobý chod vrtané studny. V případě neodborného technického návrhu a jeho realizace, hrozí riziko znehodnocení čerpací techniky a ve vyjímečném případě může dojít k znehodnocení celého vrtu. Náklady na opravu takto znehodnoceného díla se často vyrovnají pořizovacím nákladům. Proto nabízíme všem našim zákazníkům i odbornou instalaci čerpací techniky, čili dodávku celého díla "Na klíč".

 

Co získám instalací od společnosti Artemia:

  • Adekvátní technické řešení odpovídající Vašim potřebám, možnostem a povaze vrtané studny.
  • Instalace odborníkem, který má veškeré potřebné doklady k danému vrtu od vrtmistra. Je znalý problematiky, jak instalace tak i samotného vrtání studní.
  • K instalaci používáme pouze nejkvalitnější čerpadla od výrobců: Grundfos a Calpeda.
  • Instalací naším odborníkem se Vám automaticky prodlužuje "záruka na funkčnost vrtu" o 24 měsíců.
  • V případě reklamace jste ušetřeni nepříjemného dožadování na dvě dodavatelské firmy a jejich pravděpodobného svalování viny navzájem.
  • Ukončením záruky nekončí naše spolupráce, nadále jsme schopni  a ochotni řešit vzniklé problémy a závady v přijatelných cenových relacích.

.