Artemia s.r.o.

Nepřehlédněte

Akce 50 % sleva

Artemia s.r.o. Vám pokryje 50 % nového správního poplatku za vyřízení stavebního povolení.

Více informací

Drobečková navigace

Úvod > Stará struktura - nemazat > Artemia, s.r.o. > Profil firmy

Profil firmy

Vítáme Vás na oficiálních stránkách společnosti Artemia, s.r.o., zapsané v obchodním rejstříku u krajského soudu v Brně, která byla založena 18. října 1993, trvale se sídlem v Polné u Jihlavy. Předmětem podnikání v době založení bylo studnařství pro zřizování maloprůměrových zdrojů užitkové vody se zaměřením na rodinné domy, chalupy a chaty. Postupem času, se změnou předpisů a norem a s rozšiřujícím se zájmem potencionálních zákazníků ze soukromého sektoru, byl sortiment nabízených služeb rozšířen i o studnařství pro zřizování velkoprůměrových zdrojů užitkové a pitné vody, se zaměřením na objekty s větším předpokládaným odběrem užitkové a pitné vody. Jedná se zejména o závlahy travnatých hřišť, závlahy zahrad, zásobování velkokapacitních chovů a jiné průmyslové objekty, popř. obce. Z těchto důvodů bylo samozřejmostí oprávnění k pracím prováděným hornickým způsobem. Samozřejmostí je také kompletace studní čerpací technologií včetně zavedení do objektu, tedy "na klíč". Dále pak byl předmět činnosti rozšířen o geologické práce v oblasti hydrogeologie a o provádění staveb, jejích změn a odstraňování. V průběhu posledních pěti let jsme nabídku rozšířili i o zřizování a provádění primárních okruhů pro tepelná čerpadla včetně jejich kompletace.

Společnost byla i přes nepřízeň osudu v průběhu její existence rozšířena až na počet 20 zaměstnanců, byly zřízeny provozovny pro snadnější dostupnost v rámci celé ČR. Sídlo firmy, které začalo být s postupným rozšiřováním náročné na prostor, bylo zřízeno v areálů U Březiny 676 v Polné, které je ve vlastnictví jednatele společnosti a zde byly vybudovány i odpovídající prostory, jak pro administrativu, tak i pro údržbu a opravy techniky, parkovací a skladovací prostory. Bez tohoto zázemí by nebyla společnost schopna dosahovat ročního obratu přes 20 mil. Kč při množství šesti až sedmi set realizovaných zakázek ročně.

V současné chvíli jde hlavně o zvládnutí celosvětové ekonomické krize, která se samozřejmě odrazila i ve stavebním oboru. Rozhodli jsme se bojovat formou zkvalitnění a rozšíření námi nabízených služeb, dále také rozšířením zájmových lokalit, zejména pak o Slovenskou republiku.