Artemia s.r.o.

Nepřehlédněte

Žádný článek k zobrazení.

Vitocal 222-G

 

Kompaktní tepelné čerpadlo
Tepelné čerpadlo: solanka/voda

Jmenovitý tepelný výkon: 5,9 až 10,0 kW

Objem zásobníku: 170 litrů

Pro novostavby

Rodinné domy

Tento produkt je schválen a registrovnán u SFŽP

Teplo z přírody pro moderní rodinné domy

Kompaktní tepelné čerpadlo Vitocal 222-G je navrženo speciálně pro rodinné domy. Jeho velmi kompaktní rozměry vyžadují instalační plochu ani ne 0,4 m² . S integrovaným zásobníkovým ohřívačem vody, čerpadlem solanky a topného okruhu a 3-cestným přepínacím ventilem lze kompaktní čerpadlo rychle a snadno nainstalovat. Vitocal 222-G má 170-litrový zásobník a poskytuje vysoký komfort teplé vody.

 

Mimořádně snadná obsluha

 

Jako všechny kompaktní přístroje má i Vitocal 222-G novou regulaci Vitotronic s mimořádně snadnou obluhou. V případě pochybností stačí stisknout tlačítko "pomoc". Grafická plocha slouží k zobrazení teplotních charakteristik a spínacích časů. Obslužný díl regulace Vitotronic lze z přední části kompaktních přístrojů vyjmout a nahradit externím obslužným dílem, který je k dostání jako příslušenství, stejně jako záslepkou. Díky pětimetrovému připojovacímu kabelu lze externí obslužný díl téměř v jakékoliv pohodlné pozici namontovat na nástěnném soklu.

 

S velmi tichým chodem

 

Vlivem nového třídimenzionálního potlačení vibrací je chod kompaktních tepelných čerpadel mimořádně tichý a čerpadla jsou vhodná i k instalaci v blízkosti obytných prostor.

 

Kompaktní a připravené k zapojení

 

Pro snadnější dopravení na místo lze plášť čerpadla rozdělit na části. Tepelné čerpadlo se dodává ze závodu ve stavu připraveném k zapojení. Variabilní připojovací příslušenství umožňuje jednoduchou instalaci na místě.

 

Přírodní vytápění. Chlazení? Přirozeně také

 

Kompaktní tepelná čerpadla zajistí ve Vašem nízkoenergetickém domě příjemné ovzduší i v horkých letních dnech. S funkcí "natural cooling" přivádí do vašeho domu chlad ze země. K tomu potřebujete Viessmann NC-Box jako příslušenství nebo se rozhodnete hned pro Vitocal 333-G s integrovaným vybavením NC.

 • Kompaktní tepelné čerpadlo solanka/voda s tepelnými výkony od 5,9 do 10,0 kW
 • Vysoká výkonnostní čísla: Hodnota COP podle normy EN 14511 až 4,3 (solanka 0 °C/voda 35 °C) (COP = Coefficient of Performance)
 • Maximální výstupní teplota: 60 °C
 • Vysoký komfort teplé vody díky integrovanému zásobníku TUV s objemem 220 litrů u tepelného čerpadla Vitocal 242-G (Vitocal 222-G s objemem 170 litrů)
 • Mimořádně tichý provoz vlivem nového třídimenzionálního potlačení vibrací s hladinou akustického výkonu 46 dB (A) při 0/35 °C
 • Nová regulace Vitotronic s displejem s nekódovaným textem a jednoduchou obsluhou
 • Obslužný díl regulace lze namontovat i na nástěnném soklu
 • Dodávka připravená ze závodu k připojení
 • Snadné dopravení na místo na základě malé instalační plochy, snížené konstrukční výšky a pláště, který lze rozdělit na části
 • Snadná instalace díky variabilnímu připojovacímu příslušenství
 • Možnost rozšíření o komfortní komunikační techniku

 

ZPĚT

Vrtané studny Artemia, s.r.o.vrtání studnívrtnáné studnyvrty pro tepelná čerpadlavrtyinženýrsko geologické vrtytepelná čerpadlainstalace čerpací technikyvodárny, minivodárny, podlahové vytápění